“Saules aptiekās” pieejami individuālie aizsardzības līdzekļi

“Saules aptiekās” pieejami individuālie aizsardzības līdzekļi

Rūpējoties par sabiedrības drošību, “Saules aptiekas” piedāvā plašu individuālo aizsardzības līdzekļu klāstu: sejas maskas, dezinfekcijas līdzekļus, cimdus, bahilas, vienreiz lietojamos halātus un sejas vairogus.

“Saules aptiekās” iespējams iegādāties trīs slāņu ķirurģiskās sejas maskas, kas ir ražotas Ķīnā un atbilst Eiropā noteiktajiem kvalitātes standartiem. Sejas maskas, dodoties ārpus mājās, ir obligāti jālieto cilvēkiem, kuriem ir augšējo elpceļu slimību simptomi. Taču šādās situācijās ārpus savas dzīvesvietas ieteicams doties tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Pēc sejas maskas lietošanas tā ir pareizi jānoņem un jāizmet atkritumu tvertnē. Sejas maskas nedrīkst lietot atkārtoti.

Sejas vairogi sniedz papildu drošību, aizsargājot cilvēka seju, tostarp acis, kuras neaizsargā sejas maska. Sejas vairogs ir lietojams ilgstoši, jo to ir iespējams dezinficēt.

Savukārt vienreiz lietojamos cimdus ieteicams izmantot, situācijās, kad jāaizskar virsmas, kuras iepriekš aizskāruši daudzi citi cilvēki, kas varētu būt inficējušies. Pēc lietošanas cimdus pareizi jānovelk un jāizmet atkritumu tvertnē, nelietojot atkārtoti.

Individuālo aizsardzības līdzekļu efektivitāte ir atkarīga no to pareizas lietošanas, tāpēc rūpīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai jautājiet padomu farmaceitiem.

Mūsu aptiekās pieejami arī dažādi roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļi, kā arī kopjoši un atjaunojoši līdzekļi roku ādas kopšanai.

“Saules aptieka” aicina izmantot iespēju samazināt uzturēšanās laiku aptiekā un savu pasūtījumu komplektēt pa tālruni. Plašāka informācija pieejama šeit: https://www.saulesaptieka.lv/saules-aptiekas-iespejams-ieprieks-komplektet-pirkumu-pa-talruni-samazinot-klientu-patereto-laiku-klatiene/

Rūpējoties par sevi, aizsargāsim citus!

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.