Nereģistrētās zāles

Sākums / Pakalpojumi / Nereģistrētās zāles

NEREĢISTRĒTĀS ZĀLES

Jau gandrīz 20 gadu “Saules aptieka” ir specializējusies nereģistrēto zāļu sagādes jomā. Klīnikām un individuāliem pacientiem tiek nodrošināti medikamenti, kuri nav pieejami citās Latvijas aptiekās. Kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā šādu pasūtījumu skaits ir būtiski pieaudzis.

Lai šo pārliecību īstenotu dzīvē, “Saules aptieka” komandā ir farmaceiti ar ārvalstīs iegūtu farmaceita izglītību un izcilām svešvalodu zināšanām.

Kāpēc nepieciešama zāļu pasūtīšana no citām Eiropas valstīm?

Latvijas zāļu tirgus ir ļoti mazs, salīdzinot ar tādām valstīm kā, piemēram, Vācija vai Lielbritānija. Tas rada specifiskus apstākļus farmācijas nozarē, kuru rezultātā Latvijā ir pieejams ierobežots medikamentu klāsts. Lai gan mūsu valstī trūkst daudzu pacientiem nepieciešamu medikamentu, ir vērojama tendence, ka joprojām zāles no Latvijas tirgus “pazūd”, sagādājot neērtības gan pacientiem, gan ārstiem. Jaunās un inovatīvās zāles Latvijas tirgū netiek ieviestas, un daudzi nacionāli reģistrējamie medikamenti augsto izmaksu dēļ netiek reģistrēti. Tāpēc šādās situācijās zāļu pasūtīšana no kādas citas valsts ir vienīgais veids, kā nodrošināt šīs zāles pacientam juridiski korektā veidā.

Kā notiek zāļu pasūtīšana?

Zāļu pasūtīšanas mehānisms tiek īstenots, izmantojot ārsta–farmaceita–pacienta sadarbību. Daudzu gadu gaitā esam izveidojuši ciešu sadarbību ar ārstiem, kuriem regulāri nodrošinām informāciju par iespēju pasūtīt zāles, kuras dažādu iemeslu dēļ nav pieejamas Latvijā, un Latvijā nereģistrētas zāles no citām valstīm. Savukārt ārsti informē mūs par slimību diagnozēm, kurām zāles Latvijā nav pieejamas.

Nereti pacienti ir izbrīnīti par ārstu piebildi, ka zāles varēs nopirkt “Saules aptiekā”, taču, vēršoties citās aptiekās un jautājot pēc konkrētā medikamentu, viņi drīz vien nonāk pie izpratnes, ka ģimenes ārsts ir vēlējies aiztaupīt pacienta laiku, jo “Saules aptieka” ir vienīgā aptieka Latvijā, kurā šādas zāles ir iespējams iegādāties.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.