Asinsspiediena mērīšana

Sākums / Pakalpojumi / Asinsspiediena mērīšana

ASINSSPIEDIENA MĒRĪŠANA

Cilvēka ķermeņa asinsvados ir noteikts spiediens jeb asinsspiediens, kas nodrošina normālu organisma funkcionēšanu. Asinsspiedienu nosaka sirds kontrakcijas un izgrūsto asiņu tilpums no sirds dobumiem, kā arī asinsvadu tonuss. Izšķir arteriālo, venozo un kapilāro asinsspiedienu.

Arteriālais asinsspiediens ir spiediens artērijās. To ir viegli noteikt uz augšdelma, mērot ar īpašu aparātu – sfigmomanometru jeb ikdienā ierasti dēvētu asinsspiediena mērītāju.

Arteriālā asinsspiediena paaugstināšanās virs 140/90 mm Hg izsauc nopietnus veselības traucējumus. Asinsspiediena paaugstināšanās virs normas ir slimība, un to sauc par arteriālo hipertensiju. Šī ir nopietna slimība, tai jāpievērš pastiprināta uzmanība un nepieciešama ārstēšana, jo ilgtermiņā tā var izraisīt nopietnas saslimšanas, tostarp nieru slimības, insultu, u.c

PAAUGSTINĀTU ASINSSPIEDIENU CILVĒKI VAR IZJUST KĀ:

  • galvassāpes,
  • reiboni,
  • nervozitāti,
  • sirdsklauves,
  • sāpes sirds apvidū.

Asinsspiediena mērīšana pieejama visās “Saules aptieka” filiālēs, maksa par pakalpojumu – 30 centi

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.