Par mums

Sākums / Par mums

Farmācijas vēstures pirmsākumi ir saistīti ar tradicionālu līdzekļu lietošanu, kas balstījās gadsimtiem krātās un paaudzēs pārmantotās zināšanās. Mēs ticam, ka arī mūsdienās labu farmaceitu raksturo milzīgs zināšanu kopums un prasme rūpīgi izvērtēt katra cilvēka individuālo situāciju un ieteikt pareizo risinājumu vai pat vairākas risinājumu alternatīvas.

Vairāk nekā 25 gadu garumā “Saules aptieka” un tās profesionāļu komanda ar savu darbu un attieksmi sniedz savu ieguldījumu Latvijas zāļu pieejamībā un Latvijas iedzīvotāju veselības saglabāšanā un uzlabošanā. Lai risinātu ar veselības aprūpes pieejamību saistītos izaicinājumus, farmaceiti Latvijā uzņemas lielu atbildību par zāļu lietošanas rezultātu un nemitīgi pilnveido savu praksi, lai sniegtu iedzīvotājiem gan ar zāļu lietošanu, gan ar veselības veicināšanu, slimību novēršanu un profilaksi saistītus pakalpojumus un konsultācijas.

“Saules aptieka” ir uzņēmums ar vēsturi un tradīcijām. Mūsu zīmolu raksturo stabilitāte, atbildība un farmaceitiskā aprūpe visaugstākajā līmenī. Mūsu vērtība ir mūsu profesionāļu komanda un gadu gaitā atrastā un nemitīgi pilnveidotā tirgus niša. Mūsu pacienti zina, ka “Saules aptiekā” viņi saņems profesionālu informāciju un iejūtīgu attieksmi, plašu zāļu klāstu, tostarp Latvijā nereģistrētas zāles, kā arī nodrošinām plaša spektra, tostarp inovatīvus zāļu pagatavošanas pakalpojumus.

“Saules aptieka” misija – pilna farmaceitiskā aprūpe visaugstākajā līmenī.

Pašlaik Latvijā darbojas divas lielas aptiekas Rīgā, viena filiāle Vietalvā, Pļaviņu novadā un zāļu lieltirgotava ar inovatīvu, augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstošu noliktavu. “Saules aptieka”, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 68, ir viena no lielākajām aptiekām Latvijā. “Saules aptieka” Rīgā, Duntes ielā ir specializēta ārstnieciskās kosmētikas un zobārstniecības jomā.

Mēs vienmēr cenšamies, lai “Saules aptieka” mūsu klientiem saistītos ar augstāko kvalitātes standartu farmācijas jomā, tāpēc sekojam līdzi jaunākajām farmaceitiskajām tendencēm un aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

“Saules aptiekā” iespējams iegādāties zāles, kuras nav reģistrētas vai kādu citu iemeslu dēļ nav pieejamas Latvijā. Mūsu moto ir: “Ja zāles ir nopērkamas kādā no Eiropas valstīm, tad tām ir jābūt pieejamām arī pacientam šeit, Latvijā”. Ar šādu praksi nodarbojamies jau vairāk nekā 15 gadus.

Zāļu pagatavošanas nodaļa “Saules aptieka” ir moderna un funkcionāla, tajā spējam pagatavot daudzveidīgas, mūsdienīgas un ērti lietojamas zāļu formas.

 • PROFESIONALITĀTE

  Mūsu farmaceitiem rūp, lai zāļu lietošana visiem pacientiem, kuri vēršas pie mums, būtu pēc iespējas drošāka un efektīvāka. “Saules aptieka” komanda ik dienu pilnveido savu darbu, papildina zināšanas un interesējas par labāko pasaules praksi farmācijas nozarē, lai Latvijas iedzīvotājiem sniegtu pilnu farmaceitisko aprūpi, kas atbilst visaugstākajiem profesionālajiem standartiem.

 • PERSONISKA ATTIEKSME

  Mums ir ļoti svarīgi, lai klients, ienākot aptiekā, jūtas laipni gaidīts. Mūs patiesi interesē klienta vajadzības, tāpēc ārsta izrakstītās zāles sniedzam kopā ar profesionālu informāciju, kas balstīta gadiem krātās zināšanās un aktualitātēs farmācijas jomā. Turklāt sniedzam atbildes uz visiem klientus interesējošiem jautājumiem. Mūsu lielākais gandarījums ir ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem.

 • ATBILDĪBA

  “Saules aptieka” farmaceiti uzņemas atbildību par savu klientu veselību, tās uzturēšanu un veicināšanu. Mēs strādājam ar pārliecību, ka farmaceits jau sen nav tikai zāļu izsniedzējs. Mūsu atbildība ir daudz plašāka – nodrošināt profesionālu informāciju, lai zāles sniegtu vislabāko efektu veselības uzlabošanā un atjaunošanā.

 • ATTĪSTĪBA

  Farmācijas joma ir viena no tām, kas gadu gaitā piedzīvojusi milzīgu attīstību. Tāpēc “Saules aptieka” interesējas par inovācijām nozarē, starptautisko praksi un sadarbību, lai Latvijas iedzīvotājiem nodrošinātu pēc iespējas plašākas iespējas veselības atjaunošanā, saglabāšanā un uzlabošanā. Mūsu vērtība ir farmaceiti, kuri pastāvīgi rūpējas par savu personisko profesionālo izaugsmi un vadības komanda, kuras mērķis ir jaunu risinājumu apzināšana un ieviešana.

UZ TIKŠANOS “SAULES APTIEKĀ”!

Mūsu uzticīgie

Sadarbības partneri

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.