Par mums

Sākums / Par mums

Farmācijas vēstures pirmsākumi ir saistīti ar tradicionālu līdzekļu lietošanu, kas balstījās gadsimtiem krātās un paaudzēs pārmantotās zināšanās. Mēs ticam, ka arī mūsdienās labu farmaceitu raksturo milzīgs zināšanu kopums un prasme rūpīgi izvērtēt katra cilvēka individuālo situāciju un ieteikt pareizo risinājumu vai pat vairākas risinājumu alternatīvas.

Vairāk nekā 25 gadu garumā “Saules aptieka” un tās profesionāļu komanda ar savu darbu un attieksmi sniedz savu ieguldījumu Latvijas zāļu pieejamībā un Latvijas iedzīvotāju veselības saglabāšanā un uzlabošanā. Lai risinātu ar veselības aprūpes pieejamību saistītos izaicinājumus, farmaceiti Latvijā uzņemas lielu atbildību par zāļu lietošanas rezultātu un nemitīgi pilnveido savu praksi, lai sniegtu iedzīvotājiem gan ar zāļu lietošanu, gan ar veselības veicināšanu, slimību novēršanu un profilaksi saistītus pakalpojumus un konsultācijas.

“Saules aptieka” ir uzņēmums ar vēsturi un tradīcijām. Mūsu zīmolu raksturo stabilitāte, atbildība un farmaceitiskā aprūpe visaugstākajā līmenī. Mūsu vērtība ir mūsu profesionāļu komanda un gadu gaitā atrastā un nemitīgi pilnveidotā tirgus niša. Mūsu pacienti zina, ka “Saules aptiekā” viņi saņems profesionālu informāciju un iejūtīgu attieksmi, plašu zāļu klāstu, tostarp Latvijā nereģistrētas zāles, kā arī nodrošinām plaša spektra, tostarp inovatīvus zāļu pagatavošanas pakalpojumus.

“Saules aptieka” misija – pilna farmaceitiskā aprūpe visaugstākajā līmenī.

Pašlaik Latvijā darbojas divas lielas aptiekas Rīgā, viena filiāle Vietalvā, Pļaviņu novadā un zāļu lieltirgotava ar inovatīvu, augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstošu noliktavu. “Saules aptieka”, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 68, ir viena no lielākajām aptiekām Latvijā. “Saules aptieka” Rīgā, Duntes ielā ir specializēta ārstnieciskās kosmētikas un zobārstniecības jomā.

Mēs vienmēr cenšamies, lai “Saules aptieka” mūsu klientiem saistītos ar augstāko kvalitātes standartu farmācijas jomā, tāpēc sekojam līdzi jaunākajām farmaceitiskajām tendencēm un aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

“Saules aptiekā” iespējams iegādāties zāles, kuras nav reģistrētas vai kādu citu iemeslu dēļ nav pieejamas Latvijā. Mūsu moto ir: “Ja zāles ir nopērkamas kādā no Eiropas valstīm, tad tām ir jābūt pieejamām arī pacientam šeit, Latvijā”. Ar šādu praksi nodarbojamies jau vairāk nekā 15 gadus.

Zāļu pagatavošanas nodaļa “Saules aptieka” ir moderna un funkcionāla, tajā spējam pagatavot daudzveidīgas, mūsdienīgas un ērti lietojamas zāļu formas.

 • PROFESIONALITĀTE

  Mūsu farmaceitiem rūp, lai zāļu lietošana visiem pacientiem, kuri vēršas pie mums, būtu pēc iespējas drošāka un efektīvāka. “Saules aptieka” komanda ik dienu pilnveido savu darbu, papildina zināšanas un interesējas par labāko pasaules praksi farmācijas nozarē, lai Latvijas iedzīvotājiem sniegtu pilnu farmaceitisko aprūpi, kas atbilst visaugstākajiem profesionālajiem standartiem.

 • PERSONISKA ATTIEKSME

  Mums ir ļoti svarīgi, lai klients, ienākot aptiekā, jūtas laipni gaidīts. Mūs patiesi interesē klienta vajadzības, tāpēc ārsta izrakstītās zāles sniedzam kopā ar profesionālu informāciju, kas balstīta gadiem krātās zināšanās un aktualitātēs farmācijas jomā. Turklāt sniedzam atbildes uz visiem klientus interesējošiem jautājumiem. Mūsu lielākais gandarījums ir ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem.

 • ATBILDĪBA

  “Saules aptieka” farmaceiti uzņemas atbildību par savu klientu veselību, tās uzturēšanu un veicināšanu. Mēs strādājam ar pārliecību, ka farmaceits jau sen nav tikai zāļu izsniedzējs. Mūsu atbildība ir daudz plašāka – nodrošināt profesionālu informāciju, lai zāles sniegtu vislabāko efektu veselības uzlabošanā un atjaunošanā.

 • ATTĪSTĪBA

  Farmācijas joma ir viena no tām, kas gadu gaitā piedzīvojusi milzīgu attīstību. Tāpēc “Saules aptieka” interesējas par inovācijām nozarē, starptautisko praksi un sadarbību, lai Latvijas iedzīvotājiem nodrošinātu pēc iespējas plašākas iespējas veselības atjaunošanā, saglabāšanā un uzlabošanā. Mūsu vērtība ir farmaceiti, kuri pastāvīgi rūpējas par savu personisko profesionālo izaugsmi un vadības komanda, kuras mērķis ir jaunu risinājumu apzināšana un ieviešana.

UZ TIKŠANOS “SAULES APTIEKĀ”!

Mūsu uzticīgie

Sadarbības partneri