Aicinām aptieku apmeklētājus būt ļoti atbildīgiem

Aicinām aptieku apmeklētājus būt ļoti atbildīgiem

Neraugoties uz Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju, „Saules aptieka” turpina darbu ierastajā režīmā. Ņemot vērā to, ka cilvēki pastiprināti iegādājas pirmās nepieciešamības preces, tostarp recepšu un citas zāles vai medicīnas preces, šajās dienās aptiekas klientu plūsma var veidoties intensīvāka, nekā ikdienas režīmā, tāpēc „Saules aptieka” farmaceiti aicina savus klientus būt ļoti atbildīgiem gan pret sevi, gan citiem, tostarp aptieku personālu un ievērot Latvijā noteiktos ierobežojumus.

1.Ja esat atgriezušies no ārzemēm un izjūtat slimības simptomus, piemēram, paaugstinātu temperatūru, kakla sāpes un/vai klepu, ievērojiet mājas karantīnu, sazinieties pa telefonu ar ģimenes ārstu vai zvanot uz 8303. Nekādā gadījumā nedodieties uz aptieku pēc zālēm!
2.Ja Jums ir noteikta mājas karantīna, bet nepieciešamas zāles, lūdziet, lai Jūsu vietā tās sagādā radinieki vai draugi. Ja nepieciešami recepšu medikamenti, e-veselības vidē iespējams norādīt, ka recepšu medikamentus izņems cita persona (kura to var darīt, ierodoties aptiekā ar e-receptes numuru un personu apliecinošu dokumentu).
3.Nākot uz aptieku un iegādājoties zāles, lūdzu, ievērojiet valdības noteikto distanci (2 metri starp cilvēkiem), kā arī visus higiēnas ieteikumus. Nāciet uz aptieku tikai tad, ja radusies neatliekama vajadzība, pēc iespējas ievērojot valdības ieteikumu – palikt mājās. Ja pastāv iespēja seniorus aicinām medikamentu iegādi uzticēt ģimenes locekļiem vai tuviniekiem, tādējādi pēc iespējas mazinot sociālos kontaktus. Ja nepieciešami recepšu medikamenti, e-veselības vidē iespējams norādīt, ka recepšu medikamentus izņems cita persona (kura to var darīt, ierodoties aptiekā ar e-receptes numuru un personu apliecinošu dokumentu).
4.Neiepērciet zāles vairumā, jo tām ir derīguma termiņš, pēc kura tās vairs nekādā gadījumā nedrīkst lietot. Jautājiet padomu farmaceitam, kas būtu piemērotākās zāles Jūsu veselības problēmai.
5.Lūgums izvērtēt iespēju par pirkumu norēķināties ar karti, pēc iespējas samazinot norēķinus ar skaidru naudu.

„Saules aptieka” farmaceitiem ir pietiekama informācija par vīrusa izplatību un profilaktiskajiem pasākumiem, lai varētu kvalitatīvi veikt farmaceitisko aprūpi. Taču, ja klientu plūsma ir intensīva, ne vienmēr būs iespēja plašākai sarunai ar katru klientu. Jau iepriekš par to atvainojamies un ceram uz situācijas izpratni.

Lai mūsu klientiem nodrošinātu visu nepieciešamo, „Saules aptieka” intensīvi strādā, lai sagādātu nepieciešamos zāļu, medicīnas preču, dezinfekcijas un higiēnas aizsardzības līdzekļu krājumus un sniegtu ierasto klientu servisu nepieciešamajā apjomā un termiņā.

Sargāsim sevi un citus, jo īpaši neaizsargātākos sabiedrības locekļus!

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.