Dermokosmētika

Sākums / Dermokosmētika

Kopš 2011. gada tirdzniecības centra “Sky&More” esošajā “Saules aptiekā” pieejams unikāls pakalpojums – ādas testēšana ar īpašu iekārtu un individuāla kosmētikas pagatavošana. Pārbaudē var noskaidrot ādas mitrumu, elastību, taukainību un pigmentācijas pakāpi. Visas šajā aptiekā strādājošās farmaceites ir apguvušas darbu ar testēšanas iekārtu.

Individuālās dermokosmētikas izejvielas ir Vācijas profesionālās ārstnieciskās kosmētikas līdzekļi. Tie izstrādāti saskaņā ar vienu no jaunākajiem mūsdienu kosmetoloģijas virzieniem – korneoterapiju (ādas raga slāņa ārstēšanu). Ja ir bojāts ādas raga slānis, ādas funkcijas ir traucētas, tādēļ šis slānis rūpīgi jākopj. Saskaņā ar mūsdienu zinātniskajiem pētījumiem ādas raga slānis nav tikai mehāniska aizsargbarjera. Tā izjaukšana izraisa hronisku ādas slimību attīstīšanos. Galvenā korneoterabijas atšķirība no citām terapijām ir tā, ka tā ir ādas kopšana, kas virzīta uz ādas atjaunošanu un barjeras sistēmu aizsardzību. Korneoterapijai tiek izmantota dermatoloģiskā kosmētika jeb dermokosmētika. Tie ir ādas kopšanas līdzekļi, kuru mērķis ir rūpēties, aizsargāt un tīrīt ādu, ievērojot dermatoloģijas un farmācijas ieteikumus. Individuāli pagatavots krēms pasargās ādu no tajā esošā mitruma iztvaikošanas un efektīvi pasargās no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības.

Šī kosmētika nesatur konservantus un ādai kaitīgas vielas. Individuālie līdzekļi tiek gatavoti pēc kosmētikas izejvielu ražotāja priekšrakstiem, ievērojot zāļu gatavošanas principus.

Kosmētikas gatavošanā tiek izmantotas krēmu bāzes dažādiem ādas tipiem un aktīvo vielu koncentrāti – augu ekstrakti un eļļas, hialuronskābe, pantenols, vitamīni, koenzīms Q10 un citi.

Aktīvās vielas ir iestrādātas liposomās un nanodaļiņās. Datorprogramma pēc pārbaudes datiem piedāvā gatavu recepti, nosakot individuālas kosmētikas sastāvdaļu proporcijas. Uz testēšanu un konsultāciju iepriekš jāpiesakās pa tālruni, jo tā ilgst apmēram 30-40 minūtes. Uz konsultāciju ieteicams nākt no rīta, pēc pamošanās seju nomazgājot tikai ar ūdeni un nelietojot nekādus kosmētikas līdzekļus. Tas nodrošinās pārbaudes objektīvus rezultātus. Gatavo kosmētikas līdzekli klients saņem jau nākamajā dienā pēc konsultācijas.

Šī unikālā pieeja apvieno kosmetologa un farmaceita profesiju, radot individuāli katram cilvēkam piemērotu personisku kosmētiku, kas piemērota ikdienas kopšanai, ādas slimību aprūpei un novecošanās procesa aizkavēšanai.

“Saules aptieka” ir pirmā Latvijā kas piedāvā šādu sejas ādas kopšanas risinājumu.

Kāpēc izvēlēties Saules aptiekas individuāli pagatavotu sejas krēmu?

 • krēma bāze jeb pamatviela ideāli piemērota jebkuram ādas tipam;
 • krēmam tiek pievienotas tikai Jūsu ādai nepieciešamās aktīvās vielas;
 • krēms garantē ilgstošu ādas aizsardzību, pateicoties sasaistei ar raga slāni;
 • krēms paaugstina ādas spēju saglabāt mitrumu tās raga slānī, tādējādi uzlabojot ādas tvirtumu un gludumu;
 • tas darbojas 72 stundas pēc tā uzklāšanas;
 • tas ir profilakses līdzeklis, kas novērš ādas slimību rašanos;
 • krēms palīdz uzlabot ādas stāvokli akne, dermatozes, neirodermītu, psoriāzes u.c. ādas slimību ārstēšanas laikā.

Nesatur ādai agresīvas un nevēlamas sastāvdaļas:

 • virsmas aktīvās vielas (VAV), kuras var bojāt ādas aizsargslāni/barjeru;
 • konservantus (daudzi no tiem izraisa alerģiskas reakcijas un ādas kairinājumu);
 • minerāleļļas (kuras bremzē ādas lipīdu barjeras atjaunošanos);
 • smaržvielas un krāsvielas (visbiežāk izraisa alerģiju);
 • amīnus un silikonus.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.