Zāļu izgatavošana

Sākums / Pakalpojumi / Zāļu izgatavošana

ZĀĻU IZGATAVOŠANA

“Saules aptieka” zāļu izgatavošanas jomā strādā pēc labākajiem Vācijas aptieku ekstemporālo pagatavojumu priekšrakstiem. Katram pagatavojumam veltam individuālu attieksmi un lielu rūpību. Pacientam tas nozīmē, ka “Saules aptieka” būs iespējams saņemt jebkuras zāles. Zinoši farmaceiti sadarbojas ar ārstiem, apmainās ar aktuālu informāciju, un šīs sadarbība vainagojas ar lielu ieguvumu pacientam – viņš saņem zāles ar pierādītu klīnisko efektu un kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi.

Sadarbība ar ārstiem

Kvalitatīvu un pilnvērtīgu farmaceitisko aprūpi pacientiem iespējams nodrošināt tikai tad, ja ārsts ar farmaceitu cieši sadarbojas. Daudzus gadus specializējoties nereģistrēto zāļu sagādē, “Saules aptieka” ir pārliecinājusies, ka nepieejamas zāles ir katrā medicīnas nozarē. Zāļu pagatavošanā sadarbību ar ārstiem “Saules aptieka” aizsāka ar dermatologiem, ģimenes ārstiem, pediatriem, sporta medicīnas ārstiem, tomēr mūsu nākotnes mērķis ir iesaistīt visu nozaru speciālistus, jo ikvienā jomā ir iespējami uzlabojumi.

Turpmākie darbības virzieni

“Saules aptieka” speciālisti pastāvīgi strādā, lai attīstītu jaunas darbības jomas. Tuvākajos mūsu plānos ietilpst Latvijā līdz šim nepieejamu zāļu formu pagatavošana, kā arī jaunu un modernu tehnoloģiju apzināšana un ieviešana.

Kontaktinformācija: receptura@saulesaptieka.lv