Zāļu izgatavošana

Sākums / Pakalpojumi / Zāļu izgatavošana

ZĀĻU IZGATAVOŠANA

“Saules aptieka” zāļu izgatavošanas jomā strādā pēc labākajiem Vācijas aptieku ekstemporālo pagatavojumu priekšrakstiem. Katram pagatavojumam veltam individuālu attieksmi un lielu rūpību. Pacientam tas nozīmē, ka “Saules aptieka” būs iespējams saņemt jebkuras zāles. Zinoši farmaceiti sadarbojas ar ārstiem, apmainās ar aktuālu informāciju, un šīs sadarbība vainagojas ar lielu ieguvumu pacientam – viņš saņem zāles ar pierādītu klīnisko efektu un kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi.

Sadarbība ar ārstiem

Kvalitatīvu un pilnvērtīgu farmaceitisko aprūpi pacientiem iespējams nodrošināt tikai tad, ja ārsts ar farmaceitu cieši sadarbojas. Daudzus gadus specializējoties nereģistrēto zāļu sagādē, “Saules aptieka” ir pārliecinājusies, ka nepieejamas zāles ir katrā medicīnas nozarē. Zāļu pagatavošanā sadarbību ar ārstiem “Saules aptieka” aizsāka ar dermatologiem, ģimenes ārstiem, pediatriem, sporta medicīnas ārstiem, tomēr mūsu nākotnes mērķis ir iesaistīt visu nozaru speciālistus, jo ikvienā jomā ir iespējami uzlabojumi.

Turpmākie darbības virzieni

“Saules aptieka” speciālisti pastāvīgi strādā, lai attīstītu jaunas darbības jomas. Tuvākajos mūsu plānos ietilpst Latvijā līdz šim nepieejamu zāļu formu pagatavošana, kā arī jaunu un modernu tehnoloģiju apzināšana un ieviešana.

Kontaktinformācija: receptura@saulesaptieka.lv

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.