Kā top krēms?

Sākums / Dermokosmētika / Kā top krēms?
 • Konsultācija

  Pirms krēma pagatavošanas, tiek noskaidrotas ādas īpašības un tās kopšanas paradumi. Farmaceite noskaidros, kādu kosmētiku lietojat, kā ikdienā kopjat sejas āda un kādu kosmētiku izvēlaties.

 • Ādas pārbaude

  Lai noteiktu sejas ādas tipu, tās mitruma līmeni un elastības pakāpi, izmanto īpašu Vācijā ražotu aparatūru. Ar tās palīdzību iespējams izvērtēt ādas pigmentāciju, tauku dziedzeru darbību, mitruma līmeni, elasticitāti, kā arī galvas ādas un matu stāvokli.
  Sejas ādas mitruma līmenis tiek noskaidrots četrās vietās — uz pieres, zoda un vaigiem. Pēc tam testē ādas elastību acu zonā. Ādas taukainība tiek noteikta ar speciālu strip-sensoru. Iegūtie rezultāti ir pietiekami, lai varētu izstrādāt sejas ādas kopšanas krēmu, kas piemērots tieši klienta individuālajām vajadzībām. Farmaceite ar klienti vienojas, vai tas būs nakts krēms vai dienas krēms.

 • Krēma izgatavošana

  Pēc sarunas un testa veikšanas farmaceite, izanalizējusi sarunas un testa laikā iegūto informāciju, ķeras pie darba — krēma pagatavošanas. No trim dažādām gatavajām bāzēm tiek izvēlēta sezonai un klienta sejas ādas tipam piemērotākā bāze jeb pamatkrēms. Vispirms tiek iesvērts nepieciešamais bāzes daudzums trauciņā, bet pēc 10—15 minūtēm pa vienai sāk pievienot aktīvās vielas.

  Lai pielāgotu kopšanas līdzekli individuālām vajadzībām, iespējams izmantot vairāk nekā 20 dažādu — mitrinošu, kopjošu, ādas imunitāti stiprinošu — aktīvo vielu. Bāzei var pievienot no vienas līdz sešām aktīvajām vielām, veidojot unikālas kombinācijas. Parasti tiek pievienotas trīs aktīvās vielas.

  Neskaitot sarunai un krēma noformēšanai veltīto laiku, kopumā krēma pagatavošana aizņem 45—50 minūtes. Taču parasti krēmu var saņemt nākamajā dienā pēc sarunas, jo tad farmaceitei ir laiks rūpīgi izanalizēt iegūtos datus un izvērtēt, kuras aktīvās vielas krēmam pievienojamas.

 • Noformējums

  Vēl tikai noformējums, un krēms ir gatavs doties pie sava jaunā lietotāja!

Tā kā tajā nav ne smaržvielu, ne konservantu, krēma derīguma termiņš ir pusgads, taču to ieteicams izmantot divu mēnešu laikā. Atgādinām, ka šo krēmu, tāpat kā citus ādas kopšanas līdzekļus, nevajadzētu glabāt vannasistabā!