Kā top krēms?

Sākums / Dermokosmētika / Kā top krēms?
 • Konsultācija

  Pirms krēma pagatavošanas, tiek noskaidrotas ādas īpašības un tās kopšanas paradumi. Farmaceite noskaidros, kādu kosmētiku lietojat, kā ikdienā kopjat sejas āda un kādu kosmētiku izvēlaties.

 • Ādas pārbaude

  Lai noteiktu sejas ādas tipu, tās mitruma līmeni un elastības pakāpi, izmanto īpašu Vācijā ražotu aparatūru. Ar tās palīdzību iespējams izvērtēt ādas pigmentāciju, tauku dziedzeru darbību, mitruma līmeni, elasticitāti, kā arī galvas ādas un matu stāvokli.
  Sejas ādas mitruma līmenis tiek noskaidrots četrās vietās — uz pieres, zoda un vaigiem. Pēc tam testē ādas elastību acu zonā. Ādas taukainība tiek noteikta ar speciālu strip-sensoru. Iegūtie rezultāti ir pietiekami, lai varētu izstrādāt sejas ādas kopšanas krēmu, kas piemērots tieši klienta individuālajām vajadzībām. Farmaceite ar klienti vienojas, vai tas būs nakts krēms vai dienas krēms.

 • Krēma izgatavošana

  Pēc sarunas un testa veikšanas farmaceite, izanalizējusi sarunas un testa laikā iegūto informāciju, ķeras pie darba — krēma pagatavošanas. No trim dažādām gatavajām bāzēm tiek izvēlēta sezonai un klienta sejas ādas tipam piemērotākā bāze jeb pamatkrēms. Vispirms tiek iesvērts nepieciešamais bāzes daudzums trauciņā, bet pēc 10—15 minūtēm pa vienai sāk pievienot aktīvās vielas.

  Lai pielāgotu kopšanas līdzekli individuālām vajadzībām, iespējams izmantot vairāk nekā 20 dažādu — mitrinošu, kopjošu, ādas imunitāti stiprinošu — aktīvo vielu. Bāzei var pievienot no vienas līdz sešām aktīvajām vielām, veidojot unikālas kombinācijas. Parasti tiek pievienotas trīs aktīvās vielas.

  Neskaitot sarunai un krēma noformēšanai veltīto laiku, kopumā krēma pagatavošana aizņem 45—50 minūtes. Taču parasti krēmu var saņemt nākamajā dienā pēc sarunas, jo tad farmaceitei ir laiks rūpīgi izanalizēt iegūtos datus un izvērtēt, kuras aktīvās vielas krēmam pievienojamas.

 • Noformējums

  Vēl tikai noformējums, un krēms ir gatavs doties pie sava jaunā lietotāja!

Tā kā tajā nav ne smaržvielu, ne konservantu, krēma derīguma termiņš ir pusgads, taču to ieteicams izmantot divu mēnešu laikā. Atgādinām, ka šo krēmu, tāpat kā citus ādas kopšanas līdzekļus, nevajadzētu glabāt vannasistabā!

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.