Saules aptiekās iespējams iepriekš komplektēt pirkumu pa tālruni vai e-pastu, samazinot patērēto laiku klātienē

Saules aptiekās iespējams iepriekš komplektēt pirkumu pa tālruni vai e-pastu, samazinot patērēto laiku klātienē

Lai pēc iespējas mazinātu sociālos kontaktus un to ilgumu, Saules aptiekās no šodienas, 2020.gada 2.aprīļa, iespējams iepriekš komplektēt pirkumu pa tālruni un e-pastu, kā arī vienoties par sava pirkuma saņemšanas laiku.

Lai komplektētu savu pirkumu, iepriekš sastādiet savu pirkumu sarakstu, pārdomājiet sev vēlamo pirkuma saņemšanas vietu un iespējamos pirkuma iegādes laikus. Pirkuma komplektēšanas procesā nepieciešamības gadījumā pa tālruni nodrošināsim arī farmaceita konsultāciju.

Ja vēlaties savu pirkumu izņemt Saules aptiekā Brīvības ielā 68, Rīgā:
– zvaniet pa tālruņiem: 67812697 un 67506927
– rakstiet e-pastu: r.koha@saulesaptieka.lv

Ja vēlaties savu pirkumu izņemt Saules aptiekā iepirkšanās centrā Sky&More, Duntes ielā 19a, Rīgā:
– zvaniet pa tālruni: 67853485
– rakstiet e-pastu: aptieka@saulesaptieka.lv

Saules aptiekai rūp sabiedrības veselība un ārkārtas situācijas apstākļos ik dienu mūsu profesionālu komanda domā par jauniem risinājumiem, kuri mazinātu farmaceitu un klientu pakļaušanu saslimšanas riskam.
Rūpējoties par sevi, aizsargāsim arī citus! Esi atbildīgs!

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.