Duntes ielā 19a

Sākums / Par mums / Aptiekas / Duntes ielā 19a

DARBA LAIKS

P.: 09:00 – 21:00

O.: 09:00 – 21:00

T.: 09:00 – 21:00

C.: 09:00 – 21:00

P.: 09:00 – 21:00

S.: 09:00-21:00

Sv.: 10:00-21:00

KONTAKTINFORMĀCIJA

TĀLRUNIS: +371 67 853 485

“SAULES APTIEKA” DUNTES IELĀ 19A

“Saules aptieka” tirdzniecības centrā Sky & More piedāvā plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, uztura bagātinātāju un medicīnas preču klāstu.

Aptiekā iespējams pagatavot zāles pēc ārsta receptes un saņemt augstākā līmeņa farmaceitisko aprūpi. Atbilstoši ārsta receptei pasūtām Latvijā nereģistrētās zāles no visām pasaules valstīm.

Te pieejams arī ekskluzīvs pakalpojums – sejas ādas testēšana ar specializētu aparatūru, savukārt pēc tam, ņemot vērā testa rezultātu, aptiekā pagatavo individuālu kosmētiku, kas atbilst ādas tipam un risina testa laikā konstatētās sejas ādas problēmas.

Vairāk par individuāli izstrādāto dermokosmētiku un tās pagatavošanas procesu lasiet -> šeit.

Aptiekā var iegādāties arī higiēnas piederumus un preces, speciālo uzturu – bezglutēna pārtiku, ārstniecisko kosmētiku un preces mazuļiem.

Aptiekā pieejamas sporta medicīnas preces un palīglīdzekļi plašā klāstā – dažāda veida bandāžas, elastīgās jostas, spieķi, kruķi.

Šeit var iegādāties arī veterinārās zāles un vitamīnus mājdzīvniekiem.

Zīmoli: Bioderma, Vichy, Lierac, Avene, Eucerin, Nuxe, Guam, Phyto, Klorane, Ducray, Item, GUM, Supersmile, Elmex, Blanx, Elgydium, Aloedent, Homeodent, Schar.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.