Vakances

Sākums / Par mums / Vakances

Aicinām komandā farmaceita asistentu

Līdz ar darbības paplašināšanos aicinām SIA “Saules Aptieka” komandā farmācijas jomas profesionāli, kuram ir svarīgi sniegt klientiem kvalitatīvu, individuālu farmaceitisko aprūpi, kuram patīk strādāt komandā un ir pozitīva attieksme pret klientiem.
Aicinām pievienoties SIA “Saules Aptieka” komandai

FARMACEITA ASISTENTU/-I DARBAM AR APTIEKAS PROJEKTIEM
aptiekā Brīvības ielā 68, Rīgā

Prasības pretendentiem:

 • farmaceitiskā izglītība;
 • ļoti labas komunikācijas prasmes un vēlme palīdzēt klientiem;
 • augsta atbildības sajūta un stresa noturība;
 • precizitāte un operativitāte;
 • spēja plānot savu darbu;
 • par priekšrocību uzskatīsim iepriekšēju darba pieredzi aptiekā.

Piedāvajam:

 • darba laiku no 8.00 līdz 17.00;
 • darba vietu pašā Rīgas centrā;
 • iespēju papildināt savas zināšanas un attīstīties;
 • ieguldītajam darbam, kompetencēm un pūlēm atbilstošu atalgojumu, sākot no 1200 eiro mēnesī (bruto alga);
 • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Tālrunis uzziņām: 67805100, 29582350.

Konkursa ietvaros iegūto personas datu pārzinis ir SIA “Saules aptieka” (Krūzes iela 38, Rīga, LV-1002). Personas datu apstrāde tiks veikta konkursa norises nodrošināšanai. Lūdzam izvērtēt nosūtāmās informācijas saturu.

 

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.