Lojalitātes programma

Sākums / Pakalpojumi / Lojalitātes programma

LOJALITĀTES PROGRAMMA

Lai saviem pastāvīgajiem klientiem sniegtu īpašas priekšrocības, SIA “Saules aptieka” piedāvā pastāvīgo klientu lojalitātes programmu.

Lai kļūtu par “Saules aptiekas” lojalitātes programmas dalībnieku un izmantotu lojalitātes programmas priekšrocības, Jums jāpiesakās un jāsaņem pastāvīgā klienta karte kādā no “Saules aptiekām” Rīgā – Brīvības ielā 68 vai tirdzniecības centrā “Sky&More” Duntes ielā 19 A, vai filiālē Vietalvā.

Pirms pieteikuma aizpildīšanas Jums ir jāiepazīstas ar pastāvīgo klientu lojalitātes programmas noteikumiem. Anketas aizpildīšana un klienta piekrišana pastāvīgo klientu lojalitātes programmas noteikumiem ir obligāts priekšnoteikums pastāvīgā klienta kartes saņemšanai.

“Saules aptieka” patur tiesības mainīt pastāvīgo klientu lojalitātes programmas noteikumus, publicējot jaunos noteikumus interneta vietnē www.saulesaptieka.lv, izvietojot tos “Saules aptieka” filiālēs, kā arī vienpusēji izbeigt lojalitātes programmu.

Datu apstrādes pārzinis ir SIA “Saules aptieka” (Juridiskā adrese: Krūzes iela 38, Rīga, LV-1002). Personas dati tiks apstrādāti atbilstoši Vispārīgās personas datu aizsardzības regulas prasībām un citiem normatīvajiem aktiem, kas nosaka personas datu apstrādes un aizsardzības prasības.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.