Lojalitātes programma

Sākums / Pakalpojumi / Lojalitātes programma

LOJALITĀTES PROGRAMMA

Lai saviem pastāvīgajiem klientiem sniegtu īpašas priekšrocības, SIA “Saules aptieka” piedāvā pastāvīgo klientu lojalitātes programmu.

Lai kļūtu par “Saules aptiekas” lojalitātes programmas dalībnieku un izmantotu lojalitātes programmas priekšrocības, Jums jāpiesakās un jāsaņem pastāvīgā klienta karte kādā no “Saules aptiekām” Rīgā – Brīvības ielā 68 vai tirdzniecības centrā “Sky&More” Duntes ielā 19 A, vai filiālē Vietalvā.

Pirms pieteikuma aizpildīšanas Jums ir jāiepazīstas ar pastāvīgo klientu lojalitātes programmas noteikumiem. Anketas aizpildīšana un klienta piekrišana pastāvīgo klientu lojalitātes programmas noteikumiem ir obligāts priekšnoteikums pastāvīgā klienta kartes saņemšanai.

“Saules aptieka” patur tiesības mainīt pastāvīgo klientu lojalitātes programmas noteikumus, publicējot jaunos noteikumus interneta vietnē www.saulesaptieka.lv, izvietojot tos “Saules aptieka” filiālēs, kā arī vienpusēji izbeigt lojalitātes programmu.

Datu apstrādes pārzinis ir SIA “Saules aptieka” (Juridiskā adrese: Krūzes iela 38, Rīga, LV-1002). Personas dati tiks apstrādāti atbilstoši Vispārīgās personas datu aizsardzības regulas prasībām un citiem normatīvajiem aktiem, kas nosaka personas datu apstrādes un aizsardzības prasības.