Biežāk uzdotie jautājumi

Sākums / Par mums / Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, “Saules aptiekā” Brīvības ielā 68, Rīgā zāles tiek pagatavotas šeit pat, tādējādi samazinot zāļu pagatavošanas ilgumu.

Zāļu pagatavošana parasti ilgst līdz 24 stundām. Taču objektīvi rēķināmies ar dažādu zāļu pieprasījumu, piemēram, gripas sīrupu saaukstēšanās sezonā, un šādas zāles būs pieejamas uzreiz vai gatavošanas laiks būs vien pāris stundas. Laikietilpīgāku pagatavojumu, teiksim, kapsulu, pagatavošana var ilgt līdz piecām darba dienām.

Var būt situācijas, kad konkrētais medikaments ir pieejams tikai mūsu aptiekā, jo jau gandrīz 20 gadu “Saules aptieka” ir specializējusies nereģistrēto zāļu sagādes jomā. Latvijas zāļu tirgus ir ļoti mazs. Tas rada specifiskus apstākļus farmācijas nozarē, kuru rezultātā Latvijā ir pieejams ierobežots medikamentu klāsts, daudzi nacionāli reģistrējamie medikamenti augsto izmaksu dēļ netiek reģistrēti. Tāpēc šādās situācijās zāļu pasūtīšana no kādas citas valsts ir vienīgais veids, kā nodrošināt šīs zāles pacientam.

Ļoti liels daudzums nereģistrēto zāļu ir pieejams nekavējoties. Objektīvi sagādes laiks varētu būt ap divām nedēļām.

Nē, “Saules aptieka” Brīvības ielā 68 strādā katru dienu līdz plkst. 22.00.

E-recepte ir derīga 3 mēnešus pēc to izrakstīšanas, taču, ja ir izrakstītas zāles ilgstošam lietošanas periodam, piemēram, hormoni, tad receptes derīguma termiņš var būt pat 1 gads.

Jā, “Saules aptiekā” Brīvības ielā 68 šāds pakalpojums ir pieejams.

Jā, visās “Saules aptieka” filiālēs ir iespēja izmērīt asinsspiedienu.

Nē, to drīkst izdarīt tikai katrs pats ar saviem dokumentiem. Taču, ja ir zināms receptes ID numurs vai ārsts, izrakstot recepti, ir nozīmējis citu personu kā zālu saņēmēju, tad iespējams zāles saņemt citas personas vietā.

Jā, Saules aptiekā ir pieejamas gan sezonāla rakstura vakcīnas – pret gripu, ērču encefalītu, kā arī dažādas citas vakcinācijas kalendāram atbilstošas vakcīnas.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.