Farmaceita konsultācijas

Sākums / Pakalpojumi / Farmaceita konsultācijas

FARMACEITA KONSULTĀCIJAS

Pēdējo 40-50 gadu laikā farmācijas prakse ir mainījusies visā pasaulē, un farmaceita profesionālās darbības centrā vairs nav tikai zāļu piegāde, bet gan daudz vispusīgāka pacientu aprūpe.

  • Kā pareizi lietot zāles?
  • Pirms vai pēc ēšanas?
  • Vakarā vai no rīta?
  • Vai šīs zāles drīkst lietot kopā ar citām zālēm?
  • Kādi ir šo zāļu blakusefekti?
  • Vai šīs zāles drīkst lietot grūtniecības laikā?
  • Vai vispār es drīkstu lietot šīs zāles?

Šādi un vēl daudz citu jautājumu ir “Saules aptieka” farmaceitu ikdiena, jo tieši farmaceits ir speciālists, kurš zina atbildes uz visiem šiem jautājumiem. Ārstēšanās efektivitāte ir atkarīga ne tikai no ārsta izrakstītām zālēm, bet arī no pareizas zāļu lietošanas. Ārsts var Jums izrakstīt vislabākās zāles, bet, ja tās tiks lietotas nepareizi, tad zāles būs neefektīvas un var pat būt bīstamas veselībai. “Saules aptiekas” farmaceiti, izsniedzot zāles, sniegs Jums izsmeļošas konsultācijas par to pareizu lietošanu, brīdinās par iespējamiem blakusefektiem un ieteiks papildus līdzekļus blakusefektu novēršanai!

Pilna farmaceitiskā aprūpe ietver arī izglītošanu, kuru uzskatām par svarīgu sava darba virzienu. Mūsu uzņēmējdarbības mērķis neaprobežojas tikai ar zāļu pārdošanu, mēs strādājam plašāk un gribam uzlabot mūsu klientu dzīves kvalitāti – veicinot drošu, efektīvu un racionālu zaļu lietošanu, informējot par iespējamām blaknēm un to novēršanu, kā arī par zāļu uzglabāšanu.

“Saules aptieka” redzējumā farmaceits ir viens no primārās veselības aprūpes speciālistiem, kuram ir liela nozīme zāļu potenciālās efektivitātes pārvēršanā patiesā, reālā ieguvumā.

Nāciet, mēs Jūs laipni gaidām! Mums ir plašs medikamentu klāsts un sev nepieciešamos medikamentus Jūs saņemsiet kopā ar vērtīgu informāciju!