Piegāde mājās

Sākums / Pakalpojumi / Piegāde mājās

PIEGĀDE MĀJĀS

“Saules aptieka” ir bagātīga pieredze pacientu aprūpē, tāpēc zinām, ka var rasties situācijas, kad pacientam nav iespēju vērsties aptiekā un saņemt ārsta rekomendētos medikamentus. Tāpēc pastāv iespēja piegādāt zāles pacientu dzīvesvietā, iepriekš par to vienojoties ar farmaceitu.

Ja jums ir nepieciešams šāds pakalpojuma veids, lūgums sazināties ar “Saules aptieka” farmaceitu:
e-pasts: piegade@saulesaptieka.lv

Par onkoloģisko preparātu piegādēm
lūdzam zvanīt pa tālruni 20203888 vai sūtīt e-pastu uz adresi: piegade@saulesaptieka.lv

Saules aptieka ir uzsākusi sadarbību ar Bolt Food, kas mūsu klientiem piedāvā piegādāt uz mājām dažādas medicīnas preces, piemēram, termometrus, spiediena mērītājus, vitamīnus, uztura bagātinātājus, skaistumkopšanas līdzekļus, preces māmiņām, higiēnas preces. Piegāde tiek nodrošināta dienas laikā.

Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food aplikāciju: https://food.bolt.eu/lv-lv/   

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.