Cukura līmeņa noteikšana

Sākums / Pakalpojumi / Cukura līmeņa noteikšana

CUKURA LĪMEŅA NOTEIKŠANA

Šajā procesā Jums no pirksta tiks paņemts viens asins piliens un ar glikometra palīdzību tiks noteikta cukura koncentrācija.

Cukura līmeņa noteikšana asinīs ir vienīgais veids kā diagnosticēt cukura diabētu.

Šis ir maksas pakalpojums, pakalpojuma cena ir 1,50 EUR par vienu mērījumu

Kas ir cukura diabēts?

Cukura diabēts ir hroniska slimība, ko raksturo paaugstināts glikozes līmenis asinīs. Cukura diabēta pacienta aizkuņģa dziedzeris insulīnu neizdala vai arī tas netiek organismā racionāli izmantots. Jebkurā gadījumā šūnas nesaņem glikozi, kas tām nepieciešama enerģijas iegūšanai. Glikoze nenonāk šūnās, bet uzkrājas asinīs un tiek izvadīta ar urīnu.

 1. tipa cukura diabēta pacientiem organisms insulīnu izdala maz vai arī neizdala nemaz. No visiem cukura diabēta pacientiem ar cukura diabēta 1. tipu slimo 10-20% cilvēku. Visbiežāk ar to saslimst cilvēki, kas ir jaunāki par 40 gadiem.
 2. tipa cukura diabēta pacientiem organisms joprojām izdala insulīnu, bet nespēj to efektīvi izmantot. Ar 2. tipa diabētu slimo apmēram 80% visu cukura diabēta pacientu. Parasti ar šī tipa diabētu saslimst pēc 40 gadu vecuma.

CUKURA DIABĒTA SIMPTOMI:

 • Pastāvīgas slāpes
 • Bieža urinēšana, arī naktīs
 • Izteikts nespēks
 • Apetītes pārmaiņas
 • Neskaidra redze
 • Neizskaidrojams svara zudums
 • Nieze
 • Lēna brūču un iekaisumu dzīšana
 • Nejutīguma vai durstīšanas sajūta rokās un pēdās
 • Slikta dūša, vemšana
 • Izsitumi uz ādas, furunkuli

Ja jums ir kāds no uzskaitītajiem simptomiem vai arī kāda cita iemesla dēļ jums ir aizdomas, ka jums varētu būt cukura diabēts, vērsieties pie ārsta vai veiciet cukura līmeņa noteikšanu asinīs aptiekā.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.