Lieltirgotava

Sākums / Lieltirgotava

SIA “Saules aptieka” ir zāļu lieltirgotavas licence, kas ir nepieciešama, lai varētu nodarboties ar zāļu un citu ārstniecības līdzekļu, kā arī veselības aprūpei vai ķermeņa kopšanai lietojamo preču, cilvēkiem ar invaliditāti paredzēto medicīnas preču, aptieku iekārtu, medicīnisko instrumentu un aparatūras iepirkšanu, uzglabāšanu un izplatīšanu vairumtirdzniecībā.

SIA “Saules aptieka” speciālās darbības veidi

1.1. Zāles,kuras ir reģistrētas EEZ(Eiropas Ekonomikas zonas)valstī(-īs)
1.2. Zāles,kuras nav reģistrētas EEZ un paredzētas EEZ tirgum
1.3. Zāles,kuras nav reģistrētas EEZ un paredzētas eksportēšanai
2.1. iegāde
2.3. piegāde
2.4. eksportēšana
3.1. direktīvas 2001/83/EK 83.pantā noteiktās zāles
3.1.1. narkotiskās un tām pielīdzinātās psihotropās zāles vai vielas vai psihotropās zāles vai vielas:
3.1.1.1. psihotropās zāles
3.1.1.3. narkotiskās un tām pielīdzinātās psihotropās zāles
3.1.2. no cilvēka asinīm un plazmas iegūtās zāles
3.1.3. imunoloģiskie preparāti
3.3. aukstuma ķēdes produkti (nepieciešama uzglabāšana zemā temperatūrā)
3.4. citi produkti
3.4.1. veterinārās zāles

2019. gadā SIA “Saules aptieka” mūsdienīgas zāļu noliktavas izveidē Rīgā investējusi 1,5 miljonus eiro. Jaunā, 1000 m² plašā zāļu noliktava jau uzsākusi darbu un nodrošina augstākos kvalitātes standartus Baltijas reģionā un tās izveidē ievērotas visas prasības vissarežģītāko zāļu uzglabāšanai un piegādei, tādējādi SIA “Saules aptieka” gan saviem klientiem, gan zāļu ražotājiem spēj nodrošināt individuālu pieeju un sniedz augstas kvalitātes zāļu uzglabāšanas un izplatīšanas pakalpojumus.

Daudzfunkcionālākas zāļu noliktavas telpas šobrīd nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu, un arī sniedz iespēju īstenot ambiciozākus biznesa attīstības plānus. Mūsu sadarbības partneri – ražotāji – novērtē mūsu ieinteresēto pieeju zāļu pieejamības problēmu risināšanā un atzinīgi vērtē jaunās noliktavas tehniskos risinājumus un iespējas. Investīcijas nozīmē mūsu ieinteresētību tirgus attīstībā un jaunu risinājumu ieviešanā.

SIA “Saules aptieka” noliktava atbilst GDP (Labas zāļu izplatīšanas prakses) un GMP (Labas ražošanas prakses) prasībām, līdz ar to uzņēmums atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

Lielākajai daļai uzņēmuma darbinieku ir iegūta farmaceita vai veselības aprūpes jomas izglītība un tas atspoguļojas ikdienas darbā – uzņēmumā ir izstrādāti un precīzi ievēroti noliktavas darbību procesi, kas nodrošina īpaši atbildīgu un rūpīgu attieksmi pret zālēm un to apriti.

Kontaktinformācija

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.