Lieltirgotava

Sākums / Lieltirgotava

SIA “Saules aptieka” ir zāļu lieltirgotavas licence, kas ir nepieciešama, lai varētu nodarboties ar zāļu un citu ārstniecības līdzekļu, kā arī veselības aprūpei vai ķermeņa kopšanai lietojamo preču, cilvēkiem ar invaliditāti paredzēto medicīnas preču, aptieku iekārtu, medicīnisko instrumentu un aparatūras iepirkšanu, uzglabāšanu un izplatīšanu vairumtirdzniecībā.

SIA “Saules aptieka” speciālās darbības veidi

1.1. Zāles,kuras ir reģistrētas EEZ(Eiropas Ekonomikas zonas)valstī(-īs)
1.2. Zāles,kuras nav reģistrētas EEZ un paredzētas EEZ tirgum
1.3. Zāles,kuras nav reģistrētas EEZ un paredzētas eksportēšanai
2.1. iegāde
2.3. piegāde
2.4. eksportēšana
3.1. direktīvas 2001/83/EK 83.pantā noteiktās zāles
3.1.1. narkotiskās un tām pielīdzinātās psihotropās zāles vai vielas vai psihotropās zāles vai vielas:
3.1.1.1. psihotropās zāles
3.1.1.3. narkotiskās un tām pielīdzinātās psihotropās zāles
3.1.2. no cilvēka asinīm un plazmas iegūtās zāles
3.1.3. imunoloģiskie preparāti
3.3. aukstuma ķēdes produkti (nepieciešama uzglabāšana zemā temperatūrā)
3.4. citi produkti
3.4.1. veterinārās zāles

2019. gadā SIA “Saules aptieka” mūsdienīgas zāļu noliktavas izveidē Rīgā investējusi 1,5 miljonus eiro. Jaunā, 1000 m² plašā zāļu noliktava jau uzsākusi darbu un nodrošina augstākos kvalitātes standartus Baltijas reģionā un tās izveidē ievērotas visas prasības vissarežģītāko zāļu uzglabāšanai un piegādei, tādējādi SIA “Saules aptieka” gan saviem klientiem, gan zāļu ražotājiem spēj nodrošināt individuālu pieeju un sniedz augstas kvalitātes zāļu uzglabāšanas un izplatīšanas pakalpojumus.

Daudzfunkcionālākas zāļu noliktavas telpas šobrīd nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu, un arī sniedz iespēju īstenot ambiciozākus biznesa attīstības plānus. Mūsu sadarbības partneri – ražotāji – novērtē mūsu ieinteresēto pieeju zāļu pieejamības problēmu risināšanā un atzinīgi vērtē jaunās noliktavas tehniskos risinājumus un iespējas. Investīcijas nozīmē mūsu ieinteresētību tirgus attīstībā un jaunu risinājumu ieviešanā.

SIA “Saules aptieka” noliktava atbilst GDP (Labas zāļu izplatīšanas prakses) un GMP (Labas ražošanas prakses) prasībām, līdz ar to uzņēmums atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

Lielākajai daļai uzņēmuma darbinieku ir iegūta farmaceita vai veselības aprūpes jomas izglītība un tas atspoguļojas ikdienas darbā – uzņēmumā ir izstrādāti un precīzi ievēroti noliktavas darbību procesi, kas nodrošina īpaši atbildīgu un rūpīgu attieksmi pret zālēm un to apriti.

Kontaktinformācija