Brīvības ielā 68

Sākums / Par mums / Aptiekas / Brīvības ielā 68

 

DARBA LAIKS

P.: 08:00 – 22:00

O.: 08:00 – 22:00

T.: 08:00 – 22:00

C.: 08:00 – 22:00

P.: 08:00 – 22:00

S. – Sv.: 10:00-20:00

KONTAKTINFORMĀCIJA

TĀLRUNIS: +371 67 506 927

“SAULES APTIEKA” BRĪVĪBAS IELĀ 68

“Saules aptieka” Brīvības ielā 68 piedāvā plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, uztura bagātinātāju un medicīnas preču klāstu.

Aptiekā iespējams pagatavot zāles pēc ārsta receptes – aptieka ir viena no nedaudzajām Rīgā, kurā ir receptūras nodaļa. Šādu nodaļu mēs esam izveidojuši, balstoties uz Eiropas zāļu pagatavošanas standartiem, un pagatavojam visdažādākās zāļu formas. Aptiekā ikviens klients saņem augstākā līmeņa farmaceitisko aprūpi. Atbilstoši ārsta receptei pasūtām Latvijā nereģistrētās zāles no visām pasaules valstīm.

Aptiekā var iegādāties arī higiēnas piederumus un preces, speciālo uzturu – bezglutēna pārtiku, ārstniecisko kosmētiku un preces mazuļiem.

Aptiekā pieejamas sporta medicīnas preces un palīglīdzekļi plašā klāstā – dažāda veida bandāžas, elastīgās jostas, spieķi, kruķi.

“Saules aptieka” Brīvības ielā 68 atrodas vēsturiskā jūgendstila namā, kura stūra daļas pirmajā stāvā tradicionāli atradusies aptieka. Sākotnēji no 1910. gada līdz 1939. gadam te bijusi rīdzinieku iecienīta aptieka, kas savu darbību beidza, īpašniekiem izceļojot uz Vāciju. “Saules aptieka” savu darbību šajās telpās uzsāka 2000. gadā.

Aptiekas apmeklējums ir baudījums kultūrvēsturisko vērtību cienītājiem. Sevišķi interesantas ir kāpņu margas un liftu durvis, kas savulaik gatavotas A. Bīblera metālkalumu fabrikā Rīgā. Aptiekas interjers saskaņots ar nama jūgendstila arhitektūru, daži interjera elementi attēlo pašas ēkas elementu formas.

 

 

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.