Stomas pacientu aprūpe

Sākums / Pakalpojumi / Stomas pacientu aprūpe

STOMAS PACIENTU APRŪPE

Stomas operācija, kuras rezultātā tievā zarna, resnā zarna vai urīnceļi tiek izvadīti uz priekšējās vēdera sienas, ievērojami maina pacienta dzīvi. Ir jāmācās sadzīvot ar savādāku ikdienu un jāpieņem to. Stomas pacientu dzīvi ievērojami atvieglo stomas kopšanas līdzekļi, kas ir ērti lietojami un uzlabo pacienta dzīves kvalitāti. Tāpēc pacients pēc šīs operācijas var turpināt dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 11:00 līdz 13:00 “Saules aptiekā”, Brīvības ielā 68, Rīgā, konsultācijas par stomas kopšanu sniedz medicīnas māsa, kurai ir liela pieredze stomas pacientu aprūpē. Šīs konsultācijas ir bez maksas un sniegs vērtīgus padomus gan par pieejamiem stomas kopšanas līdzekļiem, gan to lietošanu.

“Saules aptiekā” var iegādāties gan kompensācijas sistēmas ietvaros pieejamos līdzekļus un materiālus, gan arī tādus, kas Latvijā nav pieejami, tostarp Dansac, Coloplast, Eakin un Holister ražotāju produktus.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.