Krēma sastāvs

Sākums / Dermokosmētika / Krēma sastāvs

Pagatavojot “Saules aptieka” dermokosmētiku, izmantojam īpašas DMS® saturošas pamatvielas un aktīvās vielas. Atkarībā no ādas specifikas un īpatnībām tiek izveidoti individuāli produkti ar unikālu šo vielu kombināciju.

DMS® (Derma Membrane Structure)

DMS® (Derma Membrane Structure)

Kā pamatvielu izmantojam patentētu “lamelāro emulsiju”, kuras nosaukums ir DMS® (Derma Membrane Structure).

Ādas atjaunošana ar DMS® sistēmām

Tā ir fosfolipīdu struktūra, kas ir visu dzīvo organismu šūnu membrānu pamats. Tas izskaidro šo vielu lielisko saderību ar ādu.

Ļoti svarīgi, ka DMS® nesatur ādai agresīvas un nevēlamas sastāvdaļas:

  • virsmas aktīvās vielas (VAV), kuras var bojāt ādas aizsargslāni/barjeru;
  • konservantus (daudzi no tiem izraisa alerģiskas reakcijas un ādas kairinājumu);
  • minerāleļļas (kuras bremzē ādas lipīdu barjeras atjaunošanos);
  • smaržvielas un krāsvielas (visbiežāk izraisa alerģiju);
  • amīnus un silikonus.

Aktīvo vielu piegāde ādai, galvenokārt, tiek nodrošināta, izšķīdinot raga slāņa lipīdu struktūru. Šis ir atgriezenisks process, kas neizraisa aizsargbarjeras bojājumus. Aktīvās vielas ir iestrādātas liposomās un nanodaļinās.

Aktīvās vielas liposomās

Aktīvās vielas nanodaļiņās

Tās ir mikroskopiskas fosfolipīdu lodītes, kuru struktūra ir līdzīga ādas lipīdu aizsargbarjeras struktūrai. Ar to palīdzību āda tiek aizsargāta un atjaunota, nebojājot tās struktūru.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.