Saules aptiekā pieejams ērti lietojams un ātrs Covid-19 tests

Saules aptiekā pieejams ērti lietojams un ātrs Covid-19 tests

Saules aptiekā iespējams iegādāties BOSON SARS-CoV-2 antigēna ātrā testa kartīti, kas ir uz imūnhromatogrāfiju balstīts viena soļa in vitro tests. Tas ir izstrādāts ātrai kvalitatīvai Covid-19 vīrusa antigēna noteikšanai mājas apstākļos cilvēkiem, kuri iespējams saslimuši ar Covid-19.

Testa metode ir deguna priekšējā uztriepe pirmo septiņu dienu laikā kopš simptomu sākšanās. Pirms testa veikšanas rūpīgi jāizlasa instrukcijā sniegtos norādījumus, lai tests būtu derīgs un pareizs. Rezultāti iegūstami 15-20 minūšu laikā. Testa jutība ir 96,77%, savukārt precizitāte – 98,7%.

SARS-CoV-2 antigēna ātrā testa kartīti nedrīkst izmantot kā vienīgo pamatojumu Covid-19 infekcijas diagnosticēšanai vai izslēgšanai. Bērniem līdz 14 gadiem nepieciešama pieaugušo palīdzība.

 Pašpārbaudes tests ir saņēmis CE marķējumu 2021. gada 1. aprīlī.

Šobrīd ar Covid-19 inficētie pacienti ir galvenais infekcijas avots, arī asimptomātiski inficēti cilvēki var būt infekcijas avots. Balstoties uz veikto epidemioloģisko izpēti, inkubācijas periods Covid-19 ir no 1 līdz 14 dienām, visbiežāk no 3 līdz 7 dienām. Galvenās izpausmes ir drudzis, nogurums un sauss klepus. Dažos gadījumos ir novērots deguna aizlikums, tekošs deguns, rīkles iekaisums, muskuļu sāpes un caureja.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.