Saules aptiekā pieejams ērti lietojams un ātrs Covid-19 tests

Saules aptiekā pieejams ērti lietojams un ātrs Covid-19 tests

Saules aptiekā iespējams iegādāties BOSON SARS-CoV-2 antigēna ātrā testa kartīti, kas ir uz imūnhromatogrāfiju balstīts viena soļa in vitro tests. Tas ir izstrādāts ātrai kvalitatīvai Covid-19 vīrusa antigēna noteikšanai mājas apstākļos cilvēkiem, kuri iespējams saslimuši ar Covid-19.

Testa metode ir deguna priekšējā uztriepe pirmo septiņu dienu laikā kopš simptomu sākšanās. Pirms testa veikšanas rūpīgi jāizlasa instrukcijā sniegtos norādījumus, lai tests būtu derīgs un pareizs. Rezultāti iegūstami 15-20 minūšu laikā. Testa jutība ir 96,77%, savukārt precizitāte – 98,7%.

SARS-CoV-2 antigēna ātrā testa kartīti nedrīkst izmantot kā vienīgo pamatojumu Covid-19 infekcijas diagnosticēšanai vai izslēgšanai. Bērniem līdz 14 gadiem nepieciešama pieaugušo palīdzība.

 Pašpārbaudes tests ir saņēmis CE marķējumu 2021. gada 1. aprīlī.

Šobrīd ar Covid-19 inficētie pacienti ir galvenais infekcijas avots, arī asimptomātiski inficēti cilvēki var būt infekcijas avots. Balstoties uz veikto epidemioloģisko izpēti, inkubācijas periods Covid-19 ir no 1 līdz 14 dienām, visbiežāk no 3 līdz 7 dienām. Galvenās izpausmes ir drudzis, nogurums un sauss klepus. Dažos gadījumos ir novērots deguna aizlikums, tekošs deguns, rīkles iekaisums, muskuļu sāpes un caureja.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.