Apmeklējot Saules aptieku, rūpēsimies par savu un citu drošību!

Apmeklējot Saules aptieku, rūpēsimies par savu un citu drošību!

Augsti novērtējam mūsu klientu uzticību – katrs no Jums mums esat dārgs, un rūpes par Jūsu veselību ir mūsu augstākā prioritāte!

Diemžēl epidemioloģiskā situācija Latvijā aizvien nav vērtējama kā laba, tāpēc aicinām ikvienu, kurš apmeklē aptieku, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

Saules aptieka apkalpos visus klientus, sniedzot arī nepieciešamās farmaceita konsultācijas, līdz ar to aicinām nepārsniegt noteikto cilvēku skaitu, kuri vienlaikus drīkst uzturēties Saules aptiekas telpās, Rīgā, Brīvības ielā 68.

Aicinām aptiekas apmeklētājus ievērot šādus nosacījumus:

1) Paņemiet numuriņu.

2) Ja aptiekā klientu skaits ir mazs, gaidiet savu kārtu, ievērojot 2 metru distanci.

3) Ja aptiekā klientu skaits pārsniedz tajā noteikto, lūdzu, uzgaidiet ārā, svaigā gaisā.

Vienlaikus atgādinām, ka Saules aptieka nodrošina iespēju pasūtīt zāles attālināti. www.webaptieka.lv plašā klāstā pieejama kosmētika un uztura bagātinātāji.

Recepšu medikamentus var pasūtīt ar piegādi mājās, rakstot uz r.koha@saulesaptieka.lv un pa tālruni 20203888.

Ja nepieciešama tikai farmaceita konsultācija, to var izdarīt, piezvanot pa tālruni 25672567.

Liels paldies par sapratni un sadarbību! 

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.