“Saules aptiekā” pieejamas zāles cīņai ar gripu un citām elpceļu slimībām

“Saules aptiekā” pieejamas zāles cīņai ar gripu un citām elpceļu slimībām

Latvijā strauji pieaug saslimšana ar gripu un citām akūtām augšējo elpceļu infekcijas slimībām, vienlaikus Eiropā un Latvijā novērots dažādu zāļu, tajā skaitā pretdrudža suspensiju trūkums.  Saules aptiekas Zāļu pagatavošanas nodaļas farmaceiti gatavo daudzveidīgas, mūsdienīgas un ērti lietojamas zāļu formas. Pacientiem tas nozīmē, ka Saules aptiekā ir iespējams iegādāties praktiski jebkuras zāles.

“Saules aptiekas” farmaceiti gatavo pretsāpju, pretiekaisuma un temperatūru mazinošus sīrupus bērniem, kuri vienmēr ir pieejami mūsu aptiekās. Piedāvājam pagatavot pretgripas līdzekļu suspensijas bērniem, kas palīdzēs cīnīties ar gripas simptomiem ne mazāk efektīvi kā iecienīto zīmolu zāles, kas pašlaik daudzviet aptiekās nav pieejamas.

“Saules aptiekā” klienti saņem profesionālu un personalizētu farmaceitisko aprūpi un plašu zāļu klāstu, tostarp arī tradicionālus un inovatīvus zāļu pagatavošanas pakalpojumus.

“Saules aptieka” nodrošina augstāko kvalitātes standartu farmācijas jomā, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm farmācijā un sniedzot pēc iespējas personalizētus – klientu individuālām vajadzībām atbilstošus – pakalpojumus.

“Saules aptieka” atradīs piemērotāko risinājumu katram pacientam!

Pagatavotās zāles varat iegādāties Saules aptiekā Brīvības ielā 68 un t/c Sky & More Duntes ielā 19a.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.