Farmācijas studentus aicina pieteikties “Saules aptiekas” stipendijām

Farmācijas studentus aicina pieteikties “Saules aptiekas” stipendijām

SIA “Saules aptieka” izsludina pieteikšanos uzņēmuma stipendijām un aicina studentus pieteikties farmaceita asistenta studijām Latvijas Universitātes Rīgas 1. medicīnas koledžā. SIA “Saules aptieka” trīs studentiem segs studiju maksu 130 eiro mēnesī un nodrošinās darba un prakses vietu.

Nosacījumu stipendijas saņemšanai:

  • profesionālais aicinājums sniegt kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi;
  • vidējā izglītība;
  • labas atzīmes (ne zemāk kā 7) dabaszinātņu priekšmetos;
  • studiju uzsākšana 2023. gada janvārī.

Studiju ilgums 2,5 gadi, studiju noslēgumā iegūstot farmaceita asistenta kvalifikāciju un tiesības turpināt studijas nākamajā studiju līmenī. Plašāk par 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmu “Farmaceita asistents” iespējams iepazīties šeit: https://www.rmk1.lv/lv/studiju-iespejas/ieraksts/farmaceita-asistens/

Pieteikties iespējams, sagatavojot motivācijas vēstuli “Kāpēc vēlos kļūt par farmaceita asistentu” un nosūtot to uz e-pastu: o.meisele@sauleaptieka.lv līdz 1.decembrim.

Plašāka informācija par pieteikšanos stipendijām un stipendiju saņemšanas nosacījumiem, zvanot pa tālruni: 67805100

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.