Pasūtiet zāles tiešsaistē ar piegādi uz mājām

Pasūtiet zāles tiešsaistē ar piegādi uz mājām

Saules aptieka piedāvā iespēju pasūtīt Jums nepieciešamas zāles tiešsaistē vai attalināti un ar piegādi uz Jūsu dzīves vietu visa Latvijā.

Pasūtījuma piegādes laiks ir atkārīgs no ta noformēšanas laika, parasti tas notiek 1-2 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža.

Jums atliek tikai reģistrēties portālā mana.saulesaptieka.lv informēt mūs par savām vēlmēm. Rēķinu nosūtīsim Jums e-pastā.

Mēs sniegsim Jums telefoniski farmaceitisko konsultāciju, rūpīgi iepakosim Jūsu zāles un nodosim kurjeram.

Kurjers parūpēsies par paciņu ceļā un neilgi pirms piegādes ar Jums sazināsies.

 

Ar mums var sazināties darba dienās no plkst. 8.00 – 16.00*:

mob.t.: 20 203 888

tālr.:      67 812 697

e-pasts: piegade@saulesaptieka.lv

*Zvanot vai rakstot ārpus darba laika, mēs atzvanīsim vai atbildēsim Jums nākamājā darba dienā.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.