Pieejams augstas precizitātes Covid-19 eksprestestu izbraukuma pakalpojums

Pieejams augstas precizitātes Covid-19 eksprestestu izbraukuma pakalpojums

Saules veselības centrs piedāvā Jūsu uzņēmumam SARS-CoV-2 Rapid Antigena testa veikšanu Jūsu darba vietā, kas ir ļoti ātrs un efektīvs veids Covid-19 saslimstības noteikšanai darba vietā. Ar eksprestestu palīdzību 15 min laikā pēc testa materiāla noņemšanas ar augstu precizitāti var noteikt cilvēkus, kuri nav Covid-19 pozitīvi un var turpināt darbu.

Izbraukuma paklpojuma priekšrocības:

  • tests uzņēmumam ērtā laikā un vietā;
  • eksprestests ar 99.8% ticamību spēj identificēt personas, kuras nav slimas ar Covid-19;
  • ārstniecības iestādes apliecināts testa rezultāts uzņēmuma rīcībā ir jau 15 minūšu laikā pēc pēdējā testētā darbinieka;
  • profesionāls medicīniskais personāls operatīvi veic testa materiāla noņemšanu – viena brigāde var veikt līdz 20 testiem stundas laikā;
  • izmantojam augstas precizitātes Roche SARS-COV-2 Rapid Antigen testus ar nazofaringeālās uztriepes metodi.

SARS‑CoV‑2 Rapid Antigen Test ir hromatogrāfiskais eksprestests, kas paredzēts in vitro kvalitatīvai specifisku SARS‑CoV‑2 antigēnu noteikšanai cilvēku aizdegunes paraugos. Eksprestests ar 99.68% ticamību spēj identificēt personas, kuras nav slimas ar Covid-19. Personām, kurām ar eksprestesta palīdzību ir diagnosticēts pozitīvs rezultāts, ir jāsazinās ar ģimenes ārstu un jāveic nepieciešamās darbības saskaņā ar valstī noteikto kārtību. Nepieciešamības gadījumā var veikt PCR testu, lai identificētu vai nav saslimšana ar kādu citu SARS grupas vīrusu, kas nav Covid-19. Testa ražotāja norādītais specifiskums 99.8% un jūtība 96.52 %

Par izbraukuma eksprestesta veikšanu, aicinām sazināties SIA “Saules veselības centrs” pa tālruni: 67186950 vai e-pastu: info@svc.lv.

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.