Nutrigen tests personalizētai svara zaudēšanai un ātrākam rezultātam

Nutrigen tests personalizētai svara zaudēšanai un ātrākam rezultātam

 „Saules veselības centrā” pie diētas ārsta Dr. Anda Brēmaņa iespējams veikt Nutrigen testu, kas ir novatorisks ģenētisks tests personalizētai svara zaudēšanas plānošanai, analizējot gan ģenētiskos faktorus, gan citas individuālās pacienta īpatnības.

Liekais svars ir plaši izplatīta problēma, kas ne tikai pati par sevi negatīvi ietekmē dzīves kvalitāti, bet arī var radīt risku dažādām nopietnām veselības problēmām, piemēram, sirds slimības un diabēts, tāpēc to noteikti nevajadzētu atstāt bez ievērības.

Īpaši satraucošs ir fakts, ka aizvien vairāk bērnu Latvijā saskaras ar liekā svara un pat aptaukošanās problēmu. Arī bērniem no 2 gadu vecuma ir iespēja veikt Nutrigen testu, kas palīdzēs inovatīvā un personalizētā veidā izstrādāt individuālo uztura plānu un efektīvāk sasniegt sagaidāmo rezultātu.

Ķermeņa svara regulēšana ir sarežģīta un to ietekmē dažādi faktori – ģenētika, fiziskā aktivitāte, hormoni, stress, lietotie medikamenti.

Nutrigen tests analīzē sekojošas kategorijas:

 • Ģenētiski noteikta liekā svara predispozīcija
 • Ģenētiski noteikta uztura uzņemšanas paradumi
 • Fizisko vingrojumu efektivitāte
 • Tauku metabolisms
 • Ogļhidrātu metabolisms
 • Lipīdu metabolisms
 • Glikozes metabolisms
 • Garšu jūtīgums
 • Detoksikācijas disbalanss
 • Uztura bagātinātāji ( kalcijs, dzelzs, magnijs, selēns un nātrija jūtība)
 • Vielu tolerance (alkohola, kofeīna, fruktozes, glutēna un laktozes)
 • Atbilstošs diētas veids( zemas kaloriju, ogļhidrātu un tauku diētas efektivitāte)
 • Nepieciešamība pēc vitamīniem (A, B12,B6, B9,C,D,E)

Personalizēts uzturs ir īpaši pielāgots mūsu veselības stāvoklim, dzīvesveidam un ģenētikai, izmantojot informāciju, kas iegūta ar Nutrigan testu. Pašreizējie pētījumi liecina, ka cilvēki ir vairāk motivēti sekot veselīgāku uzturu un uzturēt veselīgāku dzīvesveidu, kad sniegtie uztura ieteikumi ir personalizēti, pamatojoties uz cilvēka ģenētisko profilu.

Nutrigen testa rezultāts ieteicams cilvēkiem, kuri:

 • vēlas saprast, kā ģenētika ietekmē viņu ķermeņa svaru;
 • vēlētos optimālu uztura plānu atbilstoši ķermeņa īpatnībām;
 • iepriekš izmēģinājuši dažādus uztura plānus ar minimāliem vai vispār bez panākumiem.

Kā notiek testa veikšana:

1.Nodod DNS paraugu, procedūra aizņem tikai 1 minūti.

2.Aizpildi anketu, sniedzot būtisku papildu informāciju.

3.Pēc 5 nedēļām ierodies uz atkārtotu vizīti, kurā tiks pārrunāti rezultāti un personalizētais diētas plāns.

4.Seko plānam un sasniedz rezultātu!

5.Apmeklē ārstu kontrolvizītē, lai pārliecinātos, ka izstrādātais plāns sniedz nepieciešamo rezultātu.

Ieguvumi

 • Pilnībā personalizēts uztura plāns.
 • Ģenētisko faktoru skaidrojums, kurā analizētas 384 ģenētiskās variācijas. Jūs saņemsiet pilnu informāciju, kas palīdzēs jums labāk saprast jūsu ķermeni un nodrošināt ar tām uzturvielām, kas tam patiešām ir nepieciešamas.
 • Speciālista iespējami pilnīgākais atbalsts – diētas ārstam būs daudz dziļāka izpratne par

jūsu ģenētisko īpašību saistību ar ķermeņa svaru.

 • Pilnīgi dati ar vienu testu – Jūsu ģenētiskie rezultāti dzīves laikā nemainās.

Svarīgi ņemt vērā, ka pirmajai vizītei nepieciešams veltīt 1 stundu laika, bet otrajai vizītei 2 stundas, pēc tam ārsts noteiks kontroles vizītes laiku, kas nepieciešams, lai sekotu līdzi tam, vai izstrādātais uztura plāns sniedz vēlamo rezultātu.

Piesakies Nutrigen testa veikšanai ŠEIT

Rakstīt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.