Interneta aptieka

Sākums / Pakalpojumi / Interneta aptieka

INTERNETA APTIEKA

Saules aptiekas internetaptiekawww.webaptieka.lv piedāvā iespēju pasūtīt bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus, higiēnas preces, pirmās palīdzības preces un kosmētiku Jums ļoti ērtā veidā – mūsu mājaslapā www.webaptieka.lv.

Tas dod iespēju izvēlēties produktus ar piegādi mājās, darbavietā vai slimnīcā, visā Latvijas teritorijā, kas aizvietos aptieku apmeklējumus, meklējot vajadzīgo medikamentu.

Kādēļ sadarboties ar mums?

Mūsu piedāvājumā ir viens no lielākajiem produktu sortimentiem Latvijā, konkurētspējīgas cenas, ātra piegāde, ērts pasūtīšanas veids un kvalitāte.

Kādi ir papildus ieguvumi?

  • bezmaksas piegāde Rīgā;
  • ātrāka pasūtījuma noformēšana;
  • pēcapmaksas iespējas;
  • izdevīgāki nosacījumi piegādes izmaksām;
  • atlaides par pasūtīto apjomu;
  • saņemt augsti kvalificētu farmaceita konsultāciju bezmaksas;
  • personalizēta attieksme no mūsu uzņēmuma puses.

Vajadzīga palīdzība?

Interneta aptieka – Webaptieka
Adrese: Brīvības iela 68, Rīga, LV-1011
Tālrunis: +371 25 672 567
Fakss: +371 67 506 928
E-pasts: info@webaptieka.lv

UZ DRĪZU SADARBĪBU!

www.webaptieka.lv

Mūsu vietne izmanto sīkfailus un tādējādi apkopojot informāciju par jūsu apmeklējumu, lai uzlabotu mūsu vietni (analizējot). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikas lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, vai piekrītiet, noklikšķinot uz pogas "PIEŅEMT VISAS SĪKDATNES".

SĪKDATŅU IESTATĪJUMI

Zemāk jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatbes jūs atļaujat atrodoties šajā vietnē. Lai saglabātu savu izvēli, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt sīkdatņu iestatījumus".

Obligātās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne korekti darbotos un attēlotos Jūsu ierīcē, tāpēc šī veida sīkdatnes nevar izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas kā atbilde uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir pieprasījums pēc pakalpojumiem, piemēram, jūsu privātuma iestatījumu saglabāšana, pieteikšanās formu aizpildīšana vai sesijas nodrošināšana. Jūs varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma bloķētu vai brīdinātu par šīm sīkdatnēm.

Analītikas sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumu un datu plūsmu avotus. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras mazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir anonīma. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni.

Sociālo mediju sīkdatnesMūsu vietne ievieto sociālo mediju sīkdatnes, lai parādītu trešo pušu saturu, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest un YouTube . Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

Reklāmas sīkdatnesMūsu vietne ievieto reklāmas sīkdatnes, lai parādītu jums trešo pušu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes var izsekot jūsu personas datus.

CitiMūsu vietne ievieto trešo pušu sīkdatnes no citiem trešo pušu pakalpojumiem, kas nav analītiski, sociālie mediji vai reklāma. Piemēram, mūsu atrašanās vietas karte.